WASHİNGTON POST YAZARI CEMAL KAŞIKÇI OLAYININ ARKASINDA KİM VAR?

Siyonist gazete Washington Post yazarı Cemal Kaşıkçı'yı dünyada öldürme kararı verecek ve bunu uygulayacak tek istihbarat örgütü MOSSAD ama İsrail'i ağzına alan yok!

07 Ekim 2018 Pazar 20:40 < GÜNDEM

Dünya medyasının bir numaralı gündemi olan Cemal Kaşıkçı'nın ortadan kaybolması olayına İsrail devleti ve İsrail medyasının duyarsız ve ilgisiz davranmasını nasıl okumak gerekli?

Onları geçtik ama içimizde etki ajanı olarak çalışan (sözde milli) muhabir ve yorumcuların İsrail yerine Arabistan’ı hedef göstermelerine ne demeli?

Dünyada herhangi bir devlet rejim aleyhtarı bir gazeteciyi öldürmek istediğinde adres olarak kendi konsolosluğunu seçer mi?

Devletleri eşekler sürüsü mü yönetiyor. Böyle aptalca bir eylemi hiçbir ülke yapmaz!

ABD işbirlikçisi olmakla suçlanan Suudi yönetimi, Yahudi gazetesi Washington Post yazarını kendi konsolosluğunda öldürecek cesareti nereden buluyor?

Dünyada buna cesaret edecek tek istihbarat örgütü MOSSAD'dır!

Siyonist gazete Washington Post yazarı Cemal Kaşıkçı'yı dünyada öldürme kararı verecek ve bunu uygulayacak tek istihbarat örgütü MOSSAD ama İsrail'i ağzına alan yok!

Tarih 16 Ekim 2015 İstanbul Suudi Arabistanlı Başkonsolosluk binasında ortadan kaybolan Cemal Kaşıkçı bakın ne demiş?

"Suudi Arabistan'ın önde gelen medya kuruluşlarından El-Arab'ın Genel Yayın Yönetmeni Cemal Kaşukî (Kaşıkçı), İran'ın Ortadoğu'yu yeniden şekillendirme konusunda İsrail'le gizlice anlaştığını iddia etti..."

İsrail-İran derin işbirliğini deşifre eden gazetecinin ölümünü hangi ülke isteyebilir?

İSRAİL!

Suudi Arabistan yönetimi kendi İstanbul Baş Konsolosluğunda ünlü bir gazeteci olan Cemal Kaşıkçı'yı pervasızca öldürmeye İsrail işin içinde olmadan cüret edemez.

İsrail; Suudi yönetimine bu cinayeti işleterek bir taşla 2 kuş vuruyor. 1. Cinayeti Türkiye'de işletip iki ülke arasına fitne sokmak. 2. Suudi yönetimine cinayet işletip sonra savunarak kendine mahkûm etmek.

Göreceksiniz; küresel Siyonist medya ve yerli temsilcileri Cemal Kaşıkçı cinayetini İsrail'i bir şekilde soyutlayarak Türkiye-Suudi Arabistan bağlamında ülke ve dünya kamuoyuna yansıtacaklar.

Sözün özü; İsrail, Türkiye ile Suudi Arabistan'ı karşı karşıya getirip çatıştırmak için Cemal Kasıkcı'yı katletti!

Bu konuda ağzına İsrail'i almayan hiçbir uzman ya da politikacının sözüne itibar etmeyin!

Mesud AKGÜL

 ERBAKAN'IN YAPTIĞI KÜRESE DEVRİM - TIKLAYIN 
 
Etiketlermesud akgül siyonizm israil arabistan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.1048     EURO 6.8129     IMKB 83675     ALTIN 249,773    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16