YAHUDİ İŞGAL ETMİŞ İSRAİL'E HİZMET ETTİRİYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in Saadet Partisi hakkında notları...

02 Şubat 2019 Cumartesi 17:25 < GÜNDEM
YAHUDİ İŞGAL ETMİŞ İSRAİL'E HİZMET ETTİRİYOR
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

 
"Dürüst olmak gerekirse" devşirme İngiliz Temel Saadet Partisi'ni Erbakan ve Millî Görüş karşıtı bir kulvara sokmayı başardı.

Siyonist-Kemalist medyanın şişirdiği İngiliz Temel balonu 24 Haziran Seçiminde patladı; 31 Mart Seçimi için yeniden şişirilemiyor.

Devşirme İngiliz Temel'in oynadığı "Dürüst Sami" rolü Saadet Partisi'nin değil; Yahudi'nin propagandası. Parayı veren düdüğü çalar.

"Dürüst olmak gerekirse" hazine yardımı almayan Saadet Partisi hazine yardımı alanlar gibi para harcıyor! Üzümü ye bağı sorma!

Yahudi'nin en sevdiği şey para; söz konusu Saadet Partisi ise gözüne gelmiyor. Çıfıt sevmiş, sevdalanmış, abayı yakmış!

"Dürüst olmak gerekirse" "Dürüst Sami" bir illüzyoncu, sahtekâr üçkâğıtçı. Müslüman kılığına girmiş bir takiyeci Yahudi!

"Dürüst olmak gerekirse" Saadet Partisi Siyonizm karşıtı Millî Görüş'ün temsilcisi; Yahudi işgal etmiş İsrail'e hizmet ettiriyor.

"Dürüst olmak gerekirse" Millî Görüş düşmanı 28 Şubatçıların Ali Kalkancı'sı ile aile boyu aşna-fişna olan İngiliz Temel bir hain!

Millî Gazete'nin seçim için Erbakan'ın Davam Kitabını vermesi Yezid'in ordusuna Kur'an sayfalarını bayrak yapmasını andırıyor! ​

"Dürüst olmak gerekirse" Alparslan Kuytul'u savunan İngiliz Temel Adnan Oktar'ı İngiliz derin devletini yazdı diye mi savunmadı?

"Dürüst olmak gerekirse" Ali Kalkancı ile ailece dost olan İngiliz Temel'in 28 Şubatçı kesimin kılıcını sallaması yadırganmamalı.

"Dürüst olmak gerekirse" ailesinin CHP'li olduğunu göğsünü gererek anlatan İngiliz Temel'in Kemalist ittifakta yer alması normal.

"Dürüst olmak gerekirse" İngiliz tipi sekülarizm isteyen İngiliz Temel dinsiz, itaat eden Saadetçiler imansız.

GÖRSELİN BÜYÜK HALİ İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN...(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 02 Şubat 2019 Cumartesi 18:41
    Dürüst olmak gerekirse kevser havuzuna batırılmış sütten çıkmış akkaşık eyyy samiiii yahudinin siyonizmin ülkemizdeki yani içimizdeki İsraillilerin amaçlarına hizmet etmek için sana doğruları söylettirip müslümanların gözünü boyayasın ben hiç siyonizme hizmet edermiyim türküsünü çığıra çığıra kandırabildiğin kadar insan kandırasın diye seni var ettiler değil mi eyyy dürüstlük abidesi samiiii mr.mollaoğlunun yahudiyle olan ilişkilerini gizlemek için doğruları söylüyoruz haa biz diye hipnotize mi edeceksin toplumu eyyyy samiii konuş peygamberlerin soyundan gelen salih kul samiiiii gayrı milli görüşçü temel amcan niye bi kere kahrolsun siyonizm,İsrail,yahudi demiyor yoksa E R B A K A N haşa milli görüşü yanlış biliyordu da mr.mollaoğlu düzeltmeye çağa uydurmaya mı çalışıyor eyyy cennetle müjdelenmiş samiiii ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0406     EURO 6.7414     IMKB 86796     ALTIN 248,760    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12