YAHUDİ’NİN TÜRKİYE'DE TAHKİM ETTİĞİ EN SAĞLAM PARTİ SAADET PARTİSİ-İNGİLİZ TEMEL’İN YEM BORUSU!

Yahudi’nin Türkiye'de tahkim ettiği en sağlam parti Saadet Partisi. İngiliz Temel’in Yem Borusu, Kabuk Yönetim’in Borazanı Milli Gazete, Küresel Sermaye Medyası’nın SP Koruması, Tağuti rejimi reddetmeyen SP’liler, Takipçilerimize Önemli Duyuru!

08 Ağustos 2018 Çarşamba 22:21 < GÜNDEM
 
Yahudi’nin Türkiye'de tahkim ettiği en sağlam parti: SP
 
24 Haziran'da umduğunu bulamayan AKP, CHP, İyi Parti yönetim değişikliğine giderken seçimin en kaybedeni Saadet Partisi'nde neden yaprak kıpırdamıyor?

Cevap: Yahudi'ye tam bağlı kabuk yönetim himaye görüyor.

Seçim sonuçları partileri kongre talepleriyle yüz yüze getirdi. Parlamentoya giren partilerde kazan kaynarken, seçimin en kaybedeni Saadet Partisi’nde ise despotik düzen işlemeye devam ediyor.

Buradan da anlaşılıyor ki; Yahudi’nin Türkiye'de tahkim ettiği en sağlam parti Saadet Partisi!

Barajı geçmiş CHP ve İYİ Partide bile parti içi dengeler altüst olmuşken; 6 yıldır nal toplayan SP kabuk yönetimine hiç itiraz yok!

Diğer partilerin tabanları fokur fokur kaynatılırken, SP tabanından niçin bir inilti bile gelmiyor?

Bunun tek cevabı; Yahudi bir partinin yönetimine toptan sahip olursa işte böyle olur, yaprak bile kımıldamasına izin vermez…

İngiliz Temel ve şürekâsı, Saadet Partisi'ni vesayetçi Kemalist statükoya yamamak için Batıklüp İttifakına sokarak 24 Haziran'da hüsrana uğrattıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi hala yüzsüzce arzı endam ediyor!

Utanmazlar!

*****

İngiliz Temel'e biat eden Saadetçilerin inkârcı paganist tağuti Kemalist zihniyetin resmi devlet ideolojisi olarak tüm topluma dayatılmasına bir itirazı olmayanlar Millî Görüş'ün münafıkları ve takiyecileridir.

Erbakan'ın vefatından sonra oldu-bitti ile kendini YİK başkanı seçtiren O. Nifaktürk, İngiliz Temel ve şerefi sadece para olan kiralık askerleri Erbakan ve ailesine iftira atıp düşmanlık yaptılar!

Kim Erbakan'ı düşman edinmişse onu dost ilan ettiler. Erbakan'ın hile rejimi ve köle düzeni dediği taguti Kemalist statükoyla işbirliği yaptılar!

Bütün Milli Görüş camiası yine toptan ihanetin arkasında oldu!

Türkiye'de yalnızca yine El-aziz gazetesi olarak Erbakan ve Milli Görüşü sahiplendik!

Milli Görüş camiası yine bizi nifak ve fitnecilikle suçladı!

Refah ve Fazilet Partisi yıllarında Erdoğan ve Yenilikçi arkadaşları Erbakan'a ve Milli Görüş'e başkaldırıp savaş açtıklarında bütün Milli Görüş camiası Erdoğan'ın arkasında saf tuttu!

Sadece El-aziz Gazetesi olarak biz Erbakan'ı savunduk. Milli Görüş camiası bizi neyle suçladı? Fitne ve nifak çıkarmakla! Peki, sonuç ne oldu?

Ak Saçlı ihanet şebekesinin desteğiyle Saadet Partisi Genel Başkanı olan Numan Kurtulmuş, küresel sermaye medyasının da desteğiyle Erbakan ve Milli Görüş’e harp ilan etti!

Milli Görüş camiası yine toplu olarak ihanetin arkasında yer aldı! Yine sadece El-aziz Gazetesi Erbakan ve Milli Görüşe sahip çıktı!

Ne ile suçlandık, fitne ve nifak çıkarmakla!

Peki Sonuçta ne oldu ve mücadele nasıl bitti?..

Kripto yönetim ve İngiliz Temel ile yaptığımız bu mücadelenin de nasıl sonuçlanacağını Allah’ın izni ile yakında herkes görecek!
 
El-Azizciler Saadet Partisi'ni AKP iktidarına düşmanlık için inkârcı Kemalist statüko ile ittifaka sokan kabuk yönetimi düşürmek ve Millî Görüş'ü "hayra motor şerre fren" şiarıyla iktidar alternatifi yapmak amacıyla göreve taliptirler.

Şunu kimse aklından çıkarmasın ki; Erbakan'ın Siyonizm'i hedef alan 40 yıllık Millî Görüş mücadelesinin siyasi mirası Saadet Partisi'ni Yahudi işgaline terk etmek kabul edilemez. Biz de asla kabul etmeyiz!

AKP'nin Milli Görüş politikalarıyla paralel hizmet ve icraatlarına sahip çıktığımızda bize: "Ya bunlar Milli Görüş gömleğini çıkarmadılar mı?" Diyen Saadetçilere dönerek, "İyi de O. Nifaktürk, Erbakan ve ailesine iftira atıp düşmanlık etmedi mi? Siz bu ihanete karşı neden suskunsunuz?" dediğimizde Saadetçilerin beyninde elektrik kesiliyor!

Erbakan'ın sözlerini, fikirlerini, söylemlerini, geleceğe dair müthiş öngörülerini sosyal medyadan paylaşan Saadetçilere diyoruz ki, Madem Erbakan sizin için ölçü, değer ve kılavuz öyleyse Erbakan'a ve Milli Görüşe ihanet eden SP kabuk yönetimin yanında ne işiniz var?

Gelin birlik olalım ve El-Aziz'in ‘KIYAM’ çağrısına katılarak hak davayı şu haramilerden temizleyelim!

Onun için şu gerçeği bir kez daha haykırmak istiyoruz.

İliklerine kadar İngiliz devşirmesi ve bağlısı olan, Türkiye karşıtı bir politika izleyen, gırtlağına kadar ihanet içindeki Temel Karamollaoğlu'na itaat edip bağlılık gösteren Saadetçilerin Millî Görüş'ten zerre nasibi yoktur.

İngiliz Temel’in Yem Borusu!

Ekim ayında yapılması gereken Olağan Kongreyi yerel seçim sonrasına erteleyen İngiliz Temel yaptığı açıklamada Saadetçilere “Yerel seçimde başaracağız…” demiş.

Bu iddia akıllara şu hikayeyi getiriyor. Gemide atlara boru ile yem veriliyormuş... Yem bitmiş, atlar tepinmeye, kişnemeye başlayınca boru çalınarak teskin edilmeye çalışılmış.

Yani İngiliz Temel’in ki de tam bir yem borusu!

Hızla yaklaşan yerel seçimde baraj yok, ittifak mümkün değil ve Saadet Partisi oldukça umutsuz.

Peki, “Yem Borusu” çalmakla meşgul kabuk yönetim ne yapacak?

Hep yaptığı gibi "Biz zaferden değil seferden sorumluyuz" retoriğine sığınıp konumunu korumaya, GDO’sunu bozduğu SP’lileri yemlemeye devam edecek…

Kabuk Yönetim’in Borazanı Milli Gazete!

Küresel Yahudi para baronlarının Türkiye'yi hedef alan $ komplosuna ülke medyası bugün yerli ve milli duruş sergileyerek yer vermedi!

İçlerinde bir gazete var ki bu operasyonu gördü ve manşetine taşıdı! Milli Gazete, “TL'deki eriyiş sürüyor” diyerek global Siyonist sermayeye psikolojik destek atışı yaptı!

İhanet mi? İşte ihanet...

Küresel Yahudi sermayesinin Türkiye'yi çökertmek için tek kozu olan $ yani sermaye gücünü kullanması karşısında her platformda sözde milli ve yerli olmakla övünen hidayet fukarası ve şuur yoksulu kesimlerin duyduğu sevinç karşısında şairin de dediği gibi, "Ey hayat süren leşler... Sizi kim diriltecek?" demek dışında söylenecek söz yok!

Küresel Sermaye Medyası’nın SP Koruması!

Küresel sermaye medyası ile yerli Yahudi medyası bu ülkede en büyük düşmanlığı, iftira ve karalama kampanyalarını, yalan/ uydurma haberlerini Erbakan'ı hedef alarak yaptı!

Ama aynı Yahudi medyası nedense sözde Erbakan'ın en yakın dava arkadaşı O. Siyonisttürk ile İngiliz Temel'e karşı son derece nazik, saygılı, özenli ve destekleyici bir dil ve yayın politikası izliyor!

Seçimin en kaybeden partisi SP ve yönetimi ile ilgili en küçük bir eleştiriyi bunların ekranlarından veya sayfalarından görmek mümkün değil.

Bu konuda neden sorusunu sormayı ve cevabını aramayı düşünemeyenden Milli Görüşçü değil ancak palyaço olur!

Tağuti rejimi reddetmeyen SP’liler!

Çanakkale Savaşında İngiliz donanmasında Mehmetçiğe kurşun sıkan abdestli, namazlı sözde Müslümanlar vardı!

ABD, İngiltere ve Fransız ordusunda da Müslüman askerler var!

Her türlü dini vecibelerini de özgürce yaşıyorlar. Ancak abdest alıp namaz kıldıktan sonra biniyor ABD veya İngiliz savaş uçağına mazlumları bombalıyor pilot olarak!

İslam topraklarını işgal edip Müslümanları katlediyor piyade asker olarak!

Bu tipler sizce ne kadar Müslüman?

Erbakan ve ailesine düşmanlık edip inkarcı, paganist, Tağuti Kemalist rejimle işbirliği yapan Saadetçilerin de abdesti ve namazı var değil mi?

Ne demek istiyoruz?

Eğer ki bir Müslüman hakkı üstün tutup haktan ve mazlumdan taraf olup baskıcı, zorba, din düşmanı tağuti rejimi reddetmez ise ABD ordusundaki Müslüman askerden farkı kalmaz!

Takipçilerimize Önemli Duyuru!

El-Aziz olarak SP kabuk yönetime karşı başlattığımız kıyamdan ve göreve talip olmamızdan dolayı Kuran'ın deyimiyle, "Aslandan ürküp kaçan eşek sürüsü" gibi korkuya kapılan O. Nifaktürk'ün samanla beslenen trol ordusu hakkımızda yeni bir iftira kampanyası başlatmış!

El-Aziz'le uzaktan yakından iltisakı ve irtibatı olmayan bazı kişi, grup ve yapılarla ismimizi ilişkilendirerek yıpratma ve itibarsızlaştırma gayreti içindeler!

Takipçilerimiz bu tür yalan/dolan haber, yorum ve paylaşımlara itibar etmesinler!

Zeki GEÇKİL

 
Etiketlerzeki geçkil saadet partisi temel karamollaoğlu milli gazete milli görüş
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.1048     EURO 6.8129     IMKB 83675     ALTIN 249,773    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:16
Güneş 04:59
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:16