YANDAŞ YAZARLAR DERİNDEN SOROSCU/ İDO VE TURYOL'UN HEDEFİ NE?/MİLLİ GAZETE MİLLİ KONULARI GÖRMÜYOR!

Yandaş Yazarlar Derinden Soros'cu / İDO ve Turyol'un Hedefi Ne / Milli Gazete Milli Konuları Görmüyor / Vakıfçılar, genel merkez binasıyla ilgili kararı destekledikleri kadar O. Nifaktürk'ün iftiralarına karşı Erbakan'ı savunsalardı ya...

20 Kasım 2018 Salı 14:40 < GÜNDEM

Yandaş Yazarlar Derinden Soros'cu!
 
Yargının Soros'un Gezici akademisyenlerine açtığı soruşturmayı eleştiren yandaş yazarlar; Erdoğan'ın grup konuşmasını dinledi mi acaba?

"Yargı AKP'ye operasyon çekiyor" diyerek Soros'un Gezici kadrosunu koruma altına almaya çalışan yandaş yazarlar derinden Soros'cu!

Stratejik konularda Erdoğan ile yandaş medya yaklaşım ve fikir olarak neden her daim sürekli bir çatışma ve karşı cephedeler?

Yargı ne zaman Kemalistlere, Sabetayistlere bir operasyon yapsa Erdoğan haricinde ne AKP grubu ne yandaş medya sahip çıkmıyor!

Türkiye, Ergenekon/ FETÖ soruşturmalarında ihanet çetesini kurumlardan temizledikçe iç/dış terörle mücadelede harika işler yapıyor ancak medya hala sirk aynası gibi...

Milli derin devletin sözcüsü Bahçeli, ülkeye yönelik yeni bir hain deneme, yeni bir şer oyun var dedi! Bahçeli dediyse doğrudur!
 
İDO ve Turyol'un Hedefi Ne?

 
İstanbul Boğazında yolcu taşımacılığı yapan iki firma İDO ve Turyol'un çekilme kararı ekonomik değil, siyaset kokuyor!

Yerel seçimlere 4 ay kala İstanbul'da yolcu taşımacılığı yapan İDO ve Turyol'un hedefi halkı AKP'ye karşı kışkırtmak olabilir mi?

İDO ve Turyol'un seçime 4 ay kala deniz taşımacılığından zarar ettiklerini farkına varmaları zamanlama olarak manidar değil mi?

İstanbul'da deniz taşımacılığı yapan, hizmetten çekilen Turyol'un sahibinin CHP Meclis Üyesi Yunus Can olduğunu biliyor musunuz?

Milli Gazete Milli Konuları Görmüyor!

Milli konularda 3 maymunu oynayan Milli Gazete Sabatayist Haham'ın yönetiminde ihanetine devam ediyor!

Milli Gazete, Uluslararası Ceza Mahkemesinin Mavi Marmara baskınında İsrail'in yargılanmasının önünü açtığı kararı görmedi!

Milli Gazete, Türkiye'yi enerji üssü yapacak ve Rusya ile ticareti 100 milyar $'a çıkartacak Türk Akımı projesine ilgi göstermedi!

Milli Gazete, Sözcü, Birgün, Evrensel ve Yeni Asya'nın 1. Sayfası belli ki aynı karanlık editörün kaleminden çıkıyor!

*****
 
Vakıfçılar, F. Erbakan için harcadıkları mesaiyi; O. Nifaktürk'ün iftiralarına karşı Erbakan'a sahip çıkmak adına neden harcamadı?

Vakıfçılar, genel merkez binasıyla ilgili kararı destekledikleri kadar O. Nifaktürk'ün iftiralarına karşı Erbakan'ı savunsalardı ya…

*****

AND ile ilgili yargı kararı hemen uygulanmalı diyen İngiliz Temel, yargının genel merkez binasıyla ilgili kararına ise direniyor!

Erbakan ve ailesiyle vahdeti, tevhidi, birliği sağlamaktan aciz ihanetçi SP kabuk yönetimi İslam Birliğini nasıl sağlayacak?
 
*****

CHP, Türkçe ezan diyen vekili Öztürk Yılmaz'ı ihraç etti. CHP, milletin değerleriyle barışırken; SP Milli Görüş'ten kopuyor!

CHP'nin ihraç ettiği Öztürk Yılmaz çok üzülmesin. Zihniyet olarak gideceği ve asla uyum sorunu yaşamayacağı SP'nin kapısı şahsına açıktır.

Kabuk Yönetim ve İngiliz Temel gerekli sevgi ve saygıyı kendisinden asla esirgemeyecektir, bundan emin olabilir…

*****

AİHM, HDP eski Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ın tahliyesine karar verdi! HDP genel merkez yönetimi için işler karışacak!

Sabetayist M. Akşener, iktidarı zalim Esad ile anlaşmaya çağırdı! AKP ile ittifak yaptığı için Bahçeli'ye saldıran da M. Akşener'di!

Nevşin Mengü, O. Kavala'nın 1 yıldır hapiste olmasına isyan etmiş! "Girdisi çıktısı 23 dakika" değil, 1 yıl olunca ağır mı geldi?

Mesud AKGÜL

 KEMALİST SAADETÇİLER, “ERBAKAN'CILAR DIŞARI” DİYE ANIRIYORLAR / SİYONİSTLER AZAPTA  TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül saadet partisi medya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 5.4548     EURO 6.2122     IMKB 103053     ALTIN 230,948    
ELAZIĞ ⇓
İmsak 04:57
Güneş 06:19
Öğle 12:36
İkindi 16:01
Akşam 18:42
Yatsı 19:59