Anasayfa » Yaşam-Sağlık
Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Açıldı
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi hizmete açıldı.
Allah Rahmet Eylesin!
Belediye Başkanı Süleyman SELMANOĞLU'nun kayınpederi, aynı zamanda Elazığspor Kulübü Başkanı Akın ŞATIROĞLUnun da babası olan Bedrettin ŞATIROĞLU vefat etti!..
Güllü Annesini Kaybetti!
Kurtlar Vadisi Dizisi'nin sevilen karakterlerinden Güllü (Erhan Ufak) annesini kaybetti
Elazığ, sağlıkta bölge merkezi oldu
Elazığ'ımız sağlıkta bölge merkezi oldu; Malatya, Bingöl ve Tunceli illeri İlimize bağlandı...
Güneş ışınları deri kanserine neden oluyor
Hava sıcaklığının en üst seviyelere çıktığı son günlerde, güneş altında fazla kalan kişilerde zararlı güneş ışınlarının deri kanserine neden olduğu belirtildi.
Aspirin ile ilgili çarpıcı tespitler
İskoçya'nın Edinburgh Üniversitesi'nin yeni araştırması, her daim el altında bulundurulan ve pek çok rahatsızlığa iyi gelip kalbi koruduğu düşünülen aspirinin aslında insan sağlığına zarar verebileceğini ortaya koydu.
Sigara Ve Sağlık Kongresi Bugün Başlıyor
FÜ Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Yasemin Açık'ın "Sigarayla mücadeleye güç verecek, ilimizin ve üniversitemizin tanıtımına katkı sağlayacak" dediği 4. Sigara ve Sağlık Ulusal Kongresi bugün Elazığ'da başlıyor.
Hangi meyveden ne kadar yemeli?
Yaz meyvelerinin kış meyvelerinden en önemli farkı tüketilen miktarı... Bir oturuşta 1 kilo muz yiyemezsiniz ama 1 kilo kiraz yenebilir. Meyve deyip geçmeyin; neyi, ne kadar yemeniz gerektiğini bilerek dengenizi koruyun.
Karekodsuz ilaç satışında ek süre
Türk Eczacıları Birliği Genel Sekreteri Özgür Özel, karekodsuz ürünlerin satışı için 30 gün ek süre verildiğini belirterek, "Buna göre Haziran ayı boyunca karekodsuz ilaçların kupür ve barkodu kesilerek verilmesine devam edilecektir" dedi.
Dişlerinizi nasıl beyazlatabilirsiniz?
Sigara, kahve, çürükler ve ilaçlar dişlerinizde lekelere yol açabiliyor. Sararan dişlerinizin tedavisi lekenin büyüklüğüne bağlı olarak değişiyor.
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:17
Güneş 05:00
Öğle 12:26
İkindi 16:17
Akşam 19:40
Yatsı 21:15
DÖVİZ KURLARI
USD 4.5836     EURO 5.3954     IMKB 102258     ALTIN 190,236